۹۶/۰۸/۰۴-۹:۳۸ ق.ظ

آزمون دوره تربیت مربی سواد فضای مجازی صبح جمعه برگزار می گردد

سجاد عنایتی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی قزوین خبر، اظهار کرد: با توجه به حضور بیش از ۲۴۰ نفر در نخستین دوره تربیت مربی سواد فضای مجازی قزوین آزمون این دوره به صورت آنلاین روز جمعه ۵ آبان ماه برگزار خواهد شد. وی افزود: حاضرین در این دوره ۲ روزه که روزهای ۲۶ و ۲۷ […]

سجاد عنایتی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی قزوین خبر، اظهار کرد: با توجه به حضور بیش از ۲۴۰ نفر در نخستین دوره تربیت مربی سواد فضای مجازی قزوین آزمون این دوره به صورت آنلاین روز جمعه ۵ آبان ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: حاضرین در این دوره ۲ روزه که روزهای ۲۶ و ۲۷ مهرماه برگزار شد، باید در روز ۵ آبان با مراجعه به سایتhttp://www.qlearning.ir در آزمون نهایی شرکت کنند.

عنایتی بیان کرد: این آزمون از ساعت ۸ صبح آغاز و تنها تا ساعت ۱۰ همان روز ادامه خواهد داشت  و همه شرکت کنندگان در دوره باید با کد ثبت نام خود، در آزمون شرکت کنند ودر صورت قبولی در آزمون،جهت مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد.

وی ادامه داد: یکی از اصلی ترین شرط های شرکت و قبولی در آزمون ارائه فایل پاورپوینت از محتوای دوره است که باید قبل از آزمون در سایت مورد نظر، آپلود شود.

این مدیر روابط عمومی در پایان تاکید کرد: بدون ارائه این فایل که حتما باید توسط داوطلب ایجاد شده باشد، شرکت و قبولی در آزمون ممکن نیست.